Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

TECHNOLOG JUNIOR/SENIOR

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice, který ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.

Do specializovaného kolektivu technologie výroby hledáme spolehlivou a pozitivně vyladěnou posilu.
Jsi týmový hráč, je ti vlastní zodpovědnost ke svěřeným úkolům a jsi vstřícný ke svému okolí, tak si přečti více.

NÁPLŇ PRÁCE

První týden ve výrobě, abyste pochopil/a výrobní proces a poznal/a stroje, na kterých vyrábíme a se kterými pracujeme

Tvorba technologických postupů

Zajištění technologické přípravy

Zkoušení a zavádění nových technologických postupů

Vedení veškeré související dokumentace - pracovní instrukce

Spolupráce s ostatními technology

CO OČEKÁVÁME

SŠ nejlépe technického směru

Znalosti a zkušenosti s normování technologických časů

Zájem o obor a chuť učit se novým věcem = proaktivní přístup

Technické myšlení a především samostatnost

CO MŮŽE BÝT VÝHODOU

Zkušeností s TPM

Zkušenosti s opracováním dřeva

Zkušenosti s barvícími technologiemi

Schopnost programování CNC

Zkušenosti s výběrem a testování nářadí a nástrojů, normováním spotřeby

Znalosti 5S a lean metodik

Základní znalost kreslení v 2D nebo 3D programech jako AutoCAD, SolidWorks, Inventor atd

CO NABÍZÍME

Stabilní zaměstnání s možností dalšího karierního posunu

Firemní benefity

Dovolená navíc, 13. plat

Dotované stravování

Pružnou pracovní dobu

Notebook a mobilní telefon

Firemní produkty za zvýhodněnou cenu

Příspěvek na penzijní pojištění a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis na níže uvedený email.

V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@doornite.cz

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet