Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

SKLADNÍK - 2 směny, strava zdarma

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice, který ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.

Do přátelského a tak trochu i neformálního prostředí našeho skladu hledáme skutečnou posilu.
Jsi týmový hráč, je ti vlastní zodpovědnost ke svěřeným úkolům, nemáš problém s fyzičkou, kterou budeš občas potřebovat? Na všechno ostatní co budeš k práci potřebovat máme moderní mechanizaci a technologie.

NÁPLŇ PRÁCE

Fyzická manipulace svýrobky z výroby na sklad
Přeskladňování ve skladu
Připrava expedice zákaznických objednávek
Nakládání dodávky na dopravní prostředky
Vytváření potřebné dokumentace pohybů
Evidence pohybů výrobků/zboží
Evidence své činnost v informačních systémech

CO POŽADUJEME

Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Zkušenosti ve skladu jsou výhodou, ale ne podmínkou
Oprávnění pro použití manipulační techniky

CO NABÍZÍME

Stabilní zaměstnání
13. plat
Docházkový bonus
Příplatky nad rámec zákona
Strava zdarma
Firemní produkty za zvýhodněnou cenu
Penzijní připojištění
Dovolená navíc

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis na níže uvedený email.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

kariera@doornite.cz

Děkujeme

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@doornite.cz

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet